SCRIPT language="javascript" type="text/javascript"> document.write ('
'); فوتبال روز ایران - گذری به بازار نقل و انتقال فوتبال ایران (سه باشگاه برتر فوتبال ایران)
ورزشی
سلام خدمت همه دوستان راستش مطلب خاصی نبود که تو وب بذارم این مطلب رو هم فقط واسه این می ذارم که وبم خیلی تکراری شده مطمئنم که از این خبرها مطلعید پس قبل از تایپ اخبار ازتون عذرخواهی می کنم که خبرهای سوخته رو تو این مطلبم گذاشتم .

در روزهای گرم تابستان تنور بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران نیز بسیار گرم و سوزان شده است. و در این بین استقلال بیشترین تغییر را در بین بازیکنان خود داشته است.

 استقلال تیمی که به جز دروازه در تمام قسمتهای زمین بازیکنان اصلی خود را تغییر داده طوری که به نظر می رسد در فصل جدید فقط ۳یا ۴ بازیکن از بازیکنان سال قبل در ترکیب اصلی این تیم باشند . به خدمت گرفتن بازیکنانی مثل حیدری و بیگ زاده در کناره های زمین - تقی پور و شکوری در خط دفاع - کاظمی - اکبری و میلاد نوری در میانه زمین - و عباسفرد و سیاوش اکبرپور در خط حمله بیان گر این مطلب است البته استقلالی ها بازیکنانی چون یوسفی - شفیعی - بیاتی نیا- کوشکی - منصوریان - جباری - نوازی - خضیراوی - نادعلی و یکی دو بازیکن دیگر که هنوز رفتنشان قطعی نشده (مثل امیرآبادی و صادقی) را  نیز در فصل جدید در خدمت نخواهند داشت. اما خوب نکته مشخص این است که این تیم پول بسیار زیادی را صرف خریدن این بازیکنان کرده است حالا باید دید امسال که به نظر خریدهای استقلال کاملتر و منطقی تر از چند فصل قبل به نظر میرسد این تیم می تواند در حد و اندازه های نام خود ظاهر شود یا خیر؟

 

پرسپولیس:

تیم قهرمان فصل گذشته که در شرایط بسیار بد مالی به سر می برد اما ناگهان با اضافه شدن هدایتی که حامی اصلی تیم استیل آذین در سال قبل بود  به کادر فنی سرخپوشان تمام مشکلات مالی اش برطرف شد و توانست بازیکنان بسیار گرانقیمتی را به خدمت بگیرد مثل ابراهیم توره - عمادرضا- یا ایوان پتروویچ - البته منصوری - محمد - نوروزی - شیری و محمد پروین هم دیگر بازیکنان جدید تیم پیروزی هستند. تیم پیروزی هم در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب کار کرد و از همه مهمتر در سفری که هدایتی به دوبی داشت توانست به راحتی نظر افشین قطبی را برگرداند و او به تیم پیروزی اضافه شد و به عنوان مربی مجددا در این تیم به کار مشغول شد . به نظر امسال رقابت بسیار خوبی بین تیمهای قدرتمند و پرطرفدار پایتخت باشیم .

 

سپاهان:

این تیم در فصل نقل و انتقالات خیلی خوب کار نکرد و حتی بازیکنان بسیار خوبی چون کاظمی و عماد رضا را به تیم های تهرانی واگذار کرد اما به نظر من بهترین خرید این تیم جذب احمد جمشیدیان سوپراستار تیم راه آهن در سالهای قبل بود اما تیم سپاهان بیشتر به فکر حفظ بازیکنان قبلی خود و هماهنگ کردن آنها بود و نکته بسیار جالب اینجاست که سرمربی تیم سپاهان در این فصل از لیگ برتر مربی تمرین دهنده تیم سایپا در سال قبل است .

+ نوشته شده در  چهارشنبه نوزدهم تیر ۱۳۸۷ساعت 15:6  توسط ابوالفضل  |